chairhosting.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Najcięższe więzienia w Stanach - Młodzi i źlidodany: 13/03/2010

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
13/03/2010
Wyświetleń:
2301
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Ceniony serial dokumentalny ukazujący zamkniętą społeczność zakładów karnych. Bohaterami są strażnicy, którzy na co dzień zajmują się skazańcami odsiadującymi wyroki za najcięższe zbrodnie, a także sami osadzeni. Widzowie mają niepowtarzalną szansę zobaczyć świat za więziennymi murami.

W tym odcinku wizyta w zakładzie karnym dla młodych więźniów. W stanie Iowa młodociani przestępcy, a za takich uważani są mężczyźni w wieku od 18 do 26 roku, przetrzymywani są z dala od dorosłych skazańców, w specjalnie dla nich przeznaczonych więzieniach. Jednym z takich zakładów karnych dla młodzieży jest położony na środku prerii Fort Dodge. Mimo że z zewnątrz budynek przypomina liceum, to jednak problemy daleko odbiegają od tych spotykanych w szkolnych murach. Personel musi być zawsze w stanie pełnej gotowości.


Najcięższe więzienia w Stanach - Młodzi i źlidodany: 13/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18210 Online:17 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze chairhosting.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis chairhosting.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.