chairhosting.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Bullet (1996)dodany: 20/04/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
20/04/2010
Wyświetleń:
2500
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

#

Butch quot;Bulletquot; Stein wychodzi po 8 latach z więzienia i wraca do dawnego życia. Ale co to za życie - Bullet nie ma przed sobą żadnej przyszłości. W wieku 35 lat z kryminalną przeszłością nie ma szans na legalną pracę, mieszka w Brooklinie z rodzicami i dwoma braćmi - starszym, który po ciężkich przeżyciach z czasów wojny wietnamskiej nie jest w stanie powrócić do równowagi psychicznej oraz młodszym, który jest uzdolniony artystycznie jako jedyny z braci ma szansę do czegoś dojść. Bullet musi wrócić do działalności przestępczej, ale boi się, że zaszkodzi w ten sposób bratu. Prawdziwe kłopoty zaczną się gdy Butch odnowi zadawniony konflikt z gangsterem Tankiem.


Bullet (1996)dodany: 20/04/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18210 Online:21 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze chairhosting.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis chairhosting.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.